Шумилинский райисполком утвердил состав участковых избирательных комиссий

Актуалии Официально

Аб  утварэнні ў частковых выбарчых камісій па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання
Рашэнне Шумілінскага раённага выканаўчага камітэта № 511 ад 8 жніўня 2012 года
Разгледзеўшы прадстаўленыя палітычнымі партыямі, грамадскімі аб’яднаннямі,  працоўнымі калектывамі  пратаколы пасяджэнняў, сходаў, а таксама заяў грамадзян аб вылучэнні прадстаўнікоў у склад участковых камісій па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання, у  адпаведнасці з артыкуламі 11, 34 Выбарчага кодэкса Рэспублікі Беларусь Шумілінскі раённы выканаўчы камітэт РАШЫЎ:
1. Утварыць 32 участковыя выбарчыя камісіі па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання ў колькасным складзе:5 членаў – участковая камісія ўчастка для галасавання № 94; па 7 членаў – участковыя камісіі ўчасткаў для галасавання № 67,69,70,73,74,75,77,80,81,82,85,86,87,88,90,92,93; па 9 членаў – участковыя камісіі ўчасткаў для галасавання № 63,64,65,66,68,71,76,78,79,84,91; па 11 членаў – участковыя камісіі ўчасткаў для галасавання № 72,83,89.
2. Уключыць прадстаўнікоў палітычных партый, грамадскіх аб’яднанняў, працоўных калектываў і грамадзян у склад участковых камісій па выбарах дэпутата Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання згодна з дадаткам.
Склад участковых камісій па выбарах дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь пятага склікання
Участковая камісія ўчастка для галасавання № 63
БАРАНОЎСКІ Яўген Антонавіч – ад калектыву ўчастка “Цеплавыя сеткі” унітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна.
ДОГЕЛЬ Аляксей Мікалаевіч – ад калектыву транспартнага ўчастка ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна.
КЛЯШЧОНАК Алена Яўгенаўна – ад калектыву ўчастка “Водаканал” унітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна.
КАТЛОВА Святлана Аляксандраўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
МАЛАШЭНКА Алена Генадзьеўна – ад раённага грамадскага аб’яднання “Беларускі фонд міру”.
МАЛАШОНАК Анастасія Мікалаеўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
МЯШКОВА Алена Васільеўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
МЯСАЕДАЎ Мікалай Віктаравіч – ад пяр-вічнай прафсаюзнай арганізацыі Шумілінскага раённага вузла электрычнай сувязі Віцебскага філіяла РУП “Белтэлекам”.
ШТУРО Іван Казіміравіч – ад калектыву ўчастка “Цэнтральная кацельня” ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – г. п. Шуміліна, вул. Піянерская, 10, памяшканне адміністрацыйнага будынка ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна, тэл. 4-16-75.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 64
ВОЛКАВА Галіна Арсенцьеўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
ГОЛУБЕВА Галіна Анатольеўна – ад калектыву аўтатранспартнага ўчастка камунальнага ўнітарнага вытворчага прадпрыемства “Шумілінскі райаграсэрвіс”.
ЕМЯЛЬЯНАВА Святлана Уладзіміраўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ІСАКОВІЧ Ірына Анатольеўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КРАСІЦКАЯ Алена  Аляксандраўна – ад калектыву дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 1 імя Героя Савецкага Саюза П. А. Акуцыёнка г.п. Шуміліна”
МАСЬКО Вячаслаў Васільевіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
МІРОНАЎ Сяргей Мікалаевіч – ад калектыву цэха тэхнічнага сэрвісу і рамонту камунальнага ўнітарнага вытворчага прадпрыемства “Шумілінскі райаграсэрвіс”.
СІНЯКОВА Таццяна Уладзіміраўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ШЭДЗЬКО Ніна Уладзіміраўна – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – г. п. Шуміліна, вул. Ленінская, 7, памяшканне ў будынку дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 1 імя Героя Савецкага Саюза П. А. Акуцыёнка г.п. Шуміліна”, тэл. 4-90-22.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 65
БЕЛЬЧЫКАВА Святлана Валянцінаўна – ад раённага камітэта Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
БУЙКО Віктар Іванавіч – ад калектыву сталярнага цэха і піларамы даччынага камунальнага ўнітарнага будаўнічага прадпрыемства “Шумілінская ПМК-70.
КАРНІЛАВА Вольга Пятроўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
КАЗЛОЎ Аляксандр Фёдаравіч – ад калектыву аддзела транспартнікаў даччынага камунальнага ўнітарнага будаўнічага прадпрыемства “Шумілінская ПМК-70.
КОНТАРАЎ Сяргей Аляксеевіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі Камуністычнай партыі Беларусі.
КРЫЎКО Аляксей Юр’евіч – ад калектыву комплекснай брыгады муляраў даччынага камунальнага  ўнітарнага будаўнічага прадпрыемства “Шумілінская ПМК-70”.
МАЦВЕЕВА Святлана Уладзіміраўна – ад раённага грамадскага аб’яднання “Беларускі фонд міру”.
ПАЛІТАЕВА Наталля Іванаўна – ад калектыву брыгады апрацоўшчыкаў даччынага камунальнага ўнітарнага будаўнічага прадпрыемства “Шумілінская ПМК-70”.
РУДОВА Ірына Анатольеўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
Месцазнаходжанне ўчастковай выбарчай камісіі – г. п. Шуміліна, вул. Сіпко,88, памяшканне адміністрацыйнага будынка даччынага камунальнага  ўнітарнага будаўнічага прадпрыемства “Шумілінская ПМК-70”, тэл. 4-15-52.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 66
ГАЛУЗА Кацярына Дзмітрыеўна – ад раённага камітэта Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
КАВАЛЁЎ Алег Аляксандравіч – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
ЛІШАНКОВА Ніна Леанідаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
МАСЬКО Людміла Уладзіміраўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
МЯНЬКОЎ Васіль Цімафеевіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ПАЦЭВІЧ Валянціна Генадзьеўна – ад раённага грамадскага аб’яднання “Беларускі фонд міру”.
ПАЦЭВІЧ Міхаіл Яўгенавіч – ад калектыву ўчастка № 1 Шумілінскага камунальнага ўнітарнага прадпрыемства меліярацыйных сістэм “Шумілінская ПМС”.
СПІРЫДАВА Валянціна Іванаўна – ад калектыву ўчастка № 2 Шумілінскага камунальнага ўнітарнага прадпрыемства меліярацыйных сістэм “Шумілінская ПМС”.
ЧАРАНОК Мікалай Якаўлевіч – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
Месцазнаходжанне ўчастковай выбарчай камісіі – г. п. Шуміліна, вул. Юбілейная, 63, памяшканне адміністрацыйнага будынка Шумілінскага камунальнага ўнітарнага прадпрыемства меліярацыйных сістэм “Шумілінская ПМС”, тэл. 4-54-96.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 67
БЯЛЯЕЎ Аляксандр Пятровіч –– ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ГАЛУЗА Іван Уладзіміравіч – ад калектыву дзяржаўнай лячэбна-прафілактычнай установы “Шумілінская раённая ветэрынарная станцыя”.
ЖЫГУНОЎ Аляксей Анатольевіч – ад пяр-вічнай прафсаюзнай арганізацыі дзяржаўнай лячэбна-прафілактычнай установы “Шумілінская раённая ветэрынарная станцыя”.
МАЛАШОНАК Таццяна Раманаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ПАРШЫКАВА Валянціна Ананьеўна – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
ЧАПЛІНА Анжэла Уладзіміраўна –– ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЦУРАНАЎ Яўген Іванавіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
Месцазнаходжанне ўчастковай выбарчай камісіі – г. п. Шуміліна, вул. Суворава, 1а, памяшканне дзяржаўнай лячэбна-прафілактычнай установы “Шумілінская раённая ветэрынарная станцыя”, тэл. 4-98-26.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 68
АЛЯКСЕЕЎ Ігар Іванавіч – ад працоўнага калектыву дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г. п. Шуміліна”.
ДУБКО Валянціна Аркадзьеўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЗАЗЫБА Аляксандр Іванавіч – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КАЧАН Ірына Леанідаўна – ад раённага камітэта Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ЛАПІЧ Ганна Іосіфаўна – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
ПАЛЬВІНСКАЯ Надзежда Пятроўна – ад раённага грамадскага аб’яднання “Беларускі фонд міру”.
САЧНЁВА Валянціна Ільінічна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
ЦІМАФЕЕЎ Аляксей Юр’евіч – ад працоўнага калектыву філіяла “Шумілінскае раённае вытворчае ўпраўленне газавай гаспадаркі” вытворчага рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства “Віцебскаблгаз”.
ФЕДЧАНКА Маргарыта Валянцінаўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
Месцазнаходжанне ўчастковай выбарчай камісіі – г. п. Шуміліна, вул. 40 год Кастрычніка, памяшканне дзяржаўнай установы адукацыі “Сярэдняя школа № 2 г. п. Шуміліна”, тэл. 4-18-83.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 69
ГУМІНСКАЯ Ірына Генадзьеўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ІТАЛЬЯНЦАВА Алена Аляксандраўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
МУРКОЎ Дзмітрый Васільевіч – ад працоўнага калектыву Шумілінскага раёна электрычных сетак філіяла “Віцебскія электрычныя сеткі” рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства электраэнергетыкі “Віцебскэнерга”.
НЯЧАЙ Мікалай Браніслававіч – ад пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі Шумілінскага раёна электрычных сетак  філіяла “Віцебскія электрычныя сеткі” рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства электраэнергетыкі “Віцебскэнерга”.
ПАПОК Ігар Яўгенавіч – ад калектыву Шумілінскага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Шумілінскі лясгас”.
РАМАНЕНКА Таццяна Леанідаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
СІДАРАВА Людміла Леанідаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
Месцазнаходжанне ўчастковай выбарчай камісіі – г. п. Шуміліна, вул. Паўночная, 7, памяшканне адміністрацыйнага будынка дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Шумілінскі лясгас”, тэл. 4-94-77.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 70
ГІСІЧ Людміла Аляксандраўна – ад калектыву Обальскай участковай бальніцы ўстановы аховы здароўя “Шумілінская цэнтральная раённая бальніца”.
ДОЛГІ Вячаслаў Міхайлавіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ДУБЯНОК Ірына Дзмітрыеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ЖУКАЎ Рыгор Пятровіч – ад калектыву фермы “Гаравыя” адкрытага акцыянернага таварыства “Лаўжанскае”.
КУРЧАНАВА Жанна Іванаўна – ад пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі Обальскай участковай бальніцы ўстановы аховы здароўя “Шумілінская цэнтральная раённая бальніца”.
СЯМІТКА Вольга Васільеўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
СКУПАВА Таццяна Аляксееўна – ад калектыву падраздзялення “Обальскае” ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна.
Месцазнаходжанне ўчастковай выбарчай камісіі – в. Гаравыя-1, памяшканне адміністрацыйнага будынка вытворчага ўчастка адкрытага акцыянернага таварыства “Лаўжанскае”, тэл. 3-63-41.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 71
БУЖЫНСКІ Андрэй Віктаравіч – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КАМОВІЧ Святлана Іосіфаўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў дзяржаўных і  іншых устаноў.
КУПРЫЯНАВА Руслана Яўгенаўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ПЕТРУЧЭНЯ Мікалай Лявонцьевіч – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
ПРУДНІКАВА Іна Віктараўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
СІЦЕНКА Валянціна Аляксандраўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі работнікаў культуры.
СЦЕПАНЕНКА Святлана Аляксандраўна – ад раённай грамадскай арганізацыі “Беларускі фонд міру”.
СЦЕПАНЕНКА Сяргей Мікалаевіч  – ад калектыву горнага цэха камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Обальскі керамічны завод”.
ЧАРНІЧЭНКА Галіна Антонаўна – ад калектыву цеплатэхнічнай гаспадаркі камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Обальскі керамічны завод”.
Месцазнаходжанне ўчастковай выбарчай камісіі – г. п. Обаль, вул. Даўмана, 13. памяшканне ў будынку Обальскага сельскага выканаўчага камітэта, тэл. 3-63-73.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 72
БАБАХІНА Ганна Іванаўна – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
БАРЦЭВІЧ Сняжына Валер’еўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
БАРАНАЎ Васіль Дзмітрыевіч – ад калектыву транспартнага цэха камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Обальскі керамічны завод”.
БУДНЕВІЧ Наталля Віктараўна – ад калектыву жыллёва-эксплуатацыйнага ўчастка камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Обальскі керамічны завод”.
ЗАЙЦАВА Анастасія Юр’еўна – ад калектыву рамонтна-будаўнічага цэха камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Обальскі керамічны завод”.
КУРБАЦКАЯ Алена Мар’янаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЛЮБІЧ Галіна Пятроўна – ад раённага грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі фонд міру”.
МУЛЬКОВА Анастасія Аляксандраўна –– ад раённай  арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
СЕРАФІМОВІЧ Васіль Мікалаевіч – ад калектыву цеплатэхнічнай гаспадаркі камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Обальскі керамічны завод”.
ЧУМАЧЭНКА Таццяна Аляксееўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ШАНДОВА Наталля Анатольеўна – ад калектыву механічнага цэха камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Обальскі керамічны завод”.
Месцазнаходжанне ўчастковай выбарчай камісіі – г. п. Обаль, вул. Леніна, 10, памяшканне адміністрацыйнага будынка камунальнага вытворчага ўнітарнага прадпрыемства “Обальскі керамічны завод”, тэл. 3-64-49.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 73
ДАРУТКІН Яўген Аляксандравіч – ад раённага камітэта грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
ДАРУТКІНА Алена Пятроўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
КАДУКОВА Жанна Іванаўна – ад Шумілінскай раённай прафсаюзнай арганізацыі работнікаў культуры.
САФРОНЕНКА Наталля Уладзіміраўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ХРАМЦОВА Ірына Іванаўна – ад пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі Шумілінскага раённага вузла паштовай сувязі Віцебскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”.
ХРАМЦОЎ Мікалай Пятровіч – ад калектыву Обальскага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Шумілінскі лясгас”.
ЮРЧАНКА Васіль Эдуардавіч – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Грудзінава, памяшканне Грудзінаўскай сельскай бібліятэкі, тэл. 4-40-18.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 74
АРЛЮКЕВІЧ Галіна Пятроўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
АРЛЮКЕВІЧ Віктар Казіміравіч – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КАДУКОВА Вольга Уладзіміраўна –  ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
КАЦЯЛЕВІЧ Надзежда Іванаўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
СІДАРАЎ Ігар Іванавіч – ад Шумілінскай  раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ХРАМЦОВА Ася Яфімаўна – ад калектыву механічных майстэрняў камунальнага ўнітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства “Ульскі”.
ШЭДЗЬКО Анастасія Іосіфаўна – ад пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі Шумілінскага раённага вузла паштовай сувязі Віцебскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Лявонава, памяшканне Лявонаўскага сельскага клуба, тэл. 3-86-45.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 75
БЫКАВА Святлана Пятроўна – ад Шумілінскай раённай прафсаюзнай арганізацыі работнікаў культуры
БАБРОЎ Уладзімір Сяргеевіч – ад калектыву цэха асноўнай вытворчасці адкрытага акцыянернага таварыства “Шумілінскі льнозавод”.
ГУСАКОЎ Іван Дзмітрыевіч – ад калектыву механічнага цэха адкрытага акцыянернага таварыства “Шумілінскі льнозавод”.
ЕДЗІНАРОВА Раіса Васільеўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
МАСЬКО Алена Леанідаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ПАПІНА Аляксандр Мар’янавіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ПОПЕЛАВА Валянціна Іванаўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Прыазёрная, памяшканне Прыазёрнага сельскага клуба, тэл. 3-78-22.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 76
БУБЕН Ала Мікалаеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
БАРКОЎСКАЯ Ларыса Васільеўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ІВАНОЎ Аляксандр Георгіевіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
КАЛІНІНА Алеся Яўгенаўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
ЛЕАНОВІЧ Аксана Інакенцьеўна –  ад Шумілінскай раённай прафсаюзнай арганізацыі работнікаў культуры
ЛЯЛЮГА Андрэй Віктаравіч – ад калектыву падраздзялення “Прыазёрнае” ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна.
МАЛІНОЎСКАЯ Лілія Фёдараўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
МІРОНАВА Святлана Лукінічна – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
ШУСТРОВА Святлана Пятроўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Дабея, памяшканне Дабейскага сельскага клуба, тэл. 3-36-74.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 77
КРАЎЧАНКА Любоў Леанідаўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЛАЗУКА Ала Валянцінаўна – ад пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі Шумілінскага раённага вузла паштовай сувязі Віцебскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”.
ЛАЗУКА Надзежда Леанідаўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры
МАЦЮШКОВА Марына Пятроўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
СЕМЯНКОВА Тамара Міхайлаўна – ад калектыву малочнатаварнай фермы “Ляжні-2” адкрытага акцыянернага таварыства “Ляжні”.
ЯЦКО Анатоль Мікалаевіч –ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЯЦКО Валянціна Васільеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Вялікія Ляжні, памяшканне Ляжнёўскага сельскага клуба, тэл. 3-45-37.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 78
ГУБАЙДУЛІН Сяргей Валер’евіч – ад калектыву падраздзялення “Прыазёрнае” ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна.
ДАНЧАНКА Наталля Мікалаеўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЖЫГУНОЎ Мікалай Уладзіміравіч –   ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі  рэспубліканскі саюз моладзі”.
КАРНІЛАВА Святлана Віктараўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ЛАСЯНКОВА Ева Міхайлаўна – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
МАЦЮШКОВА Наталля Мікалаеўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
СЛЯМНЁВА Ніна Ігнатаўна – ад пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі Шумілінскага раённага вузла паштовай сувязі Віцебскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”.
ХМЯЛЬНІЦКАЯ Наталля Аляксандраўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
ШКУРКО Анатоль Іванавіч  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – аграгарадок Амбросавічы, памяшканне Амбросавіцкага сельскага Дома культуры, тэл. 3-73-69.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 79
БАЙКОВА Рыма Аляксандраўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ГАРЛАЧОВА Раіса Сямёнаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ДЗЯТЛАЎ Уладзмір Іванавіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ЖЫГУНОВА Ірына Аляксандраўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
КАКОРКА Вольга Васільеўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
КАВАЛЕНКА Леанід Леанідавіч  – ад калектыву механічных майстэрняў адкрытага акцыянернага таварыства “Прыдзвінскі”.
МАСЬКО Мая Валянцінаўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
РАДКЕВІЧ Святлана Уладзіміраўна – ад калектыву малочнатаварнай фермы № 1 Крывое Сяло адкрытага акцыянернага таварыства “Прыдзвінскі”.
ШАВУРАЎ Артур Валер’евіч – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – аграгарадок Крывое Сяло, памяшканне ў будынку Каўлякоўскага сельскага выканаўчага камітэта, тэл. 3-75-35.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 80
ГОЛЯС Святлана Сямёнаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ІЛЬІНЕЦ Таццяна Андрэеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
КУКСІНА Валянціна Ігараўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КАВАЛЕНКА Ларыса Васільеўна – ад пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі дзяржаўнай установы адукацыі “Полькавіцкая дзіцячы сад-пачатковая школа Шумілінскага раёна”.
ПЛЯШКОВА Ганна Арсенцьеўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
РЫДАЧЭНКА Аляксандр Васільевіч –– ад калектыву механічнай майстэрні адкрытага акцыянернага таварыства “Прыдзвінскі”.
ЯЦУК Аляксандр Валянцінавіч – ад калектыву малочнатаварнай фермы “Гаравыя” адкрытага акцыянернага таварыства “Прыдзвінскі”.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Полькавічы, памяшканне Полькавіцкага сельскага клуба, тэл. 3-43-75.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 81
БЯЛОВА Тамара Васільеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работ-нікаў культуры.
ВОЛКАВА Жанна Валер’еўна – ад грама-дзян шляхам падачы заявы.
ГРУЗНЕВІЧ Валерый Аляксеевіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ГОМАНАЎ Сяргей Уладзіміравіч – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
КРАСІКАВА Марыя Дзмітрыеўна – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
МЯСАЕДАВА Наталля Васільеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.
МЯСАЕДАЎ Юрый Мікалаевіч – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Пабеда, памяшканне Пабедскай сельскай бібліятэкі, тэл. 3-76-09.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 82
БАРАНАЎ Аляксандр Генадзьевіч – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
БЕГУНОЎ Сяргей Анатольевіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ВОЛКАВА Наталля Арцёмаўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ДАНЬКОВА Таццяна Міхайлаўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ЖАНДАРАВА Галіна Мікалаеўна – ад калектыву фермы Добрына камунальнага ўнітарнага вытворчага прадпрыемства “Шумілінскі райаграсэрвіс”.
НАВІЦКАЯ Валянціна Васільеўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЦОБАНАВА Вера Пятроўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Добрына, памяшканне Добрынскай сельскай бібліятэкі, тэл. 3-44-21.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 83
ВАЯВОДА Ніна Вітальеўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЗОСІМАЎ Уладзімір Васільевіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ІСАЕВА Алена Рыгораўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КАРБОЎСКАЯ Юлія Андрэеўна – ад Шу-мілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
КАРАТКЕВІЧ Сяргей Віктаравіч – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
КІЙКО Уладзімір Мікалаевіч – ад грама-дзян шляхам падачы заявы.
ЛАЗУКОЎ Сяргей Уладзіміравіч – ад калектыву прыватнага гандлёвага ўнітарнага прадпрыемства “Карына-гандаль”.
ЛІСЕЙЦАВА Ніна Мікалаеўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
АРЛОЎ Андрэй Міхайлавіч – ад калектыву жывёлагадоўчага комплексу адкрытага акцыянернага таварыства “Лаўжанскае”.
АРЛОВА Любоў Іванаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ШАРАБОКАВА Таццяна Мікалаеўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – аграгарадок Мікіціха, прамяшканне ў будынку Лаўжанскага сельскага выканаўчага камітэта, тэл. 3-31-35.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 84
ВІКУЛАВА Раіса Мікалаеўна – ад грама-дзян шляхам падачы заявы.
ГАЎРЫЛАЎ Сяргей Міхайлавіч – ад калектыву Мішневіцкага лясніцтва дзяржаўнай лесагаспадарчай установы “Шумілінскі лясгас”.
ІЛЬЯСЕВІЧ Браніслаў Мацвеевіч  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КАСЦЮКОВІЧ Сяргей Мікалаевіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
МАЛАЙ Наталля Уладзіміраўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
ПЯТРОВА Наталля Пятроўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ФЯДОТАВА Галіна Васільеўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЯКАЎЛЕВА Аксана Мечаславаўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
ЯКУБАВА Юлія Паўлаўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – аграгарадок Мішнеівчы, памяшканне ў будынку Мішневіцкага сельскага выканаўчага камітэта, тэл. 3-12-64.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 85
ДАРАФЕЕВА Людміла Андрэеўна – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
ЗАБАЎСКАЯ Ларыса Мікалаеўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
КРАСНОВА Святлана Аляксандраўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
МАРТЫНАВА Ніна Яфімаўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі Рэспубліканага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.
ПАЎЛАВА Надзежда Іванаўна – ад пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі Шумілінскага раённага вузла паштовай сувязі Віцебскага філіяла рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства паштовай сувязі “Белпошта”.
ЦІКАВЕНКА Міхаіл Герасімавіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ШУМІНСКАЯ Тэафілія Станіславаўна – ад калектыву падраздзялення “Казьянскае” ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Сураўні, памяшканне дзяржаўнай установы адукацыі “Суравенская базавая школа Шумілінскага раёна”, тэл. 3-84-37.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 86
БАРЫСЕВІЧ Таццяна Уладзіміраўна –  ад Шумілінскай арганізацыі работнікаў культуры.
ВАСЁХА Пётр Станіслававіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ГУШЧА Вера Антонаўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
КАЗЛОЎ Аляксандр Іванавіч – ад грама-дзян шляхам падачы заявы.
РАЗУМОВА Марыя Станіславаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЦЯЦЕРКА Зінаіда Мікалаеўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ШЭДЗЬКО Мікалай Іосіфавіч  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Мікалаёва, памяшканне ў будынку Мікалаёўскага сельскага выканаўчага камітэта, тэл. 3-47-45.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 87
БАРАНАЎ Аляксандр Іванавіч – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
БАРЫСЕВІЧ Галіна Іванаўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
БАРЫСЕВІЧ Алена Віктараўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
БЫРЫСЕВІЧ Леангіна Казіміраўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
ЛІТОЎКА Аляксандр Станіслававіч – ад калектыву Мікалаёўскай участковай бальніцы ўстановы аховы здароўя “Шумілінская цэнтральная раённая бальніца”.
САЛАЎЁВА Таццяна Анатольеўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ШЭДЗЬКО Людміла Аляксандраўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – аграгарадок Кардон, памяшканне дзяржаўнай установы адукацыі “Кардонская сярэдняя школа Шумілінскага раёна”, тэл. 3-87-86.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 88
БАРЫСЕВІЧ Аляксандр Пятровіч – ад калектыву механічных майстэрняў сялянскай (фермерскай) гаспадаркі Сямёнава Юрыя Віктаравіча “Раднік”.
БАРЫСЕВІЧ Вольга Валянцінаўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
КАСЬЯНАВА Зінаіда Аляксандраўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
ЛАГУНОЎ Аляксандр Валянцінавіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
МАМОЙКА Людміла Анатольеўна – ад працоўнага калектыву дзяржаўнай установы адукацыі “Мішкаўская сярэдняя школа Шумілінскага раёна”.
ПРЫГУН Валянціна Уладзіміраўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ПРЫГОЖЫ Юрый Лаўрэнцьевіч  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Мішкавічы, памяшканне Мішкавіцкага сельскага клуба, тэл. 3-71-25.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 89
АСТАШОНАК Алена Васільеўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
БЕРДНІКАВА Антаніна Іванаўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
БРУЕВА Наталля Уладзіміраўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ВАРАБ’ЁВА Ірына Васільеўна – ад калектыву рамонтна-эксплуатацыйнай службы камунальнага ўнітарнага вытворчага прадпрыемства “Шумілінскі райаграсэрвіс”.
ДАНІЛОВІЧ Уладзімір Ягоравіч – ад Шумілінскага раённага савета Беларускага грамадскага аб’яднання ветэранаў.
КЛЯЦКОВА Алена Сяргееўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КУЛЕЦКАЯ Ларыса Анатольеўна – ад раённага грамадскага аб’яднання “Беларускі фонд міру”.
ЛАЗУКА Дзмітрый Уладзіміравіч – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ПАШКОЎСКІ Валерый Васільевіч  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ПІЛІПЁНАК Вольга Валер’еўна – ад калектыву ўчастка “Цэнтральная кацельня” ўнітарнага прадпрыемства жыллёва-камунальнай гаспадаркі Шумілінскага раёна.
СЦЕПАНЕНКА Вольга Генадзьеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі  – аграгарадок Светласельскі, памяшканне ў будынку Светласельскага сельскага выканаўчага камітэта, тэл. 4-98-95.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 90
ГАЛІМАВА Ірына Анатольеўна – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
КАЖАНЕЎСКАЯ Ірэна Рэінгольдаўна –– ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
КАЖАНЕЎСКІ Леанід Францавіч  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КЛІМУШЭЎСКІ Леанід Фёдаравіч – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ПАШКЕВІЧ Валянціна Арнольдаўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
ТУРКОВА Аліна Васільеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
ШЫМАН Таццяна Фёдараўна – ад калектыву дзяржаўнай установы адукацыі ”Язвінская базавая школа Шумілінскага раёна”.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі  – в. Язвіна, памяшканне дзяржаўнай установы адукацыі “Язвінская базавая школа Шумілінскага раёна”, тэл.  3-55-37.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 91
АЛЯКСЕЕНКА Сяргей Кірылавіч – ад пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі дзяржаўнай установы адукацыі “Башнёўская сярэдняя школа Шумілінскага раёна”.
ЯЎСЕЙЧЫК Святлана Сцяпанаўна  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЗЯНЬКОЎ Васіль Пятровіч – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
МІРАНЕНКА Алена Васільеўна – ад працоўнага калектыву дзяржаўнай установы адукацыі “Башнёўская сярэдняя школа Шумілінскага раёна”.
МЯСАЕДАЎ Анатоль Іванавіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
РАМАНАЎ Андрэй Пятровіч  – ад грама-дзян шляхам падачы заявы.
САЎЧАНКА Алена Леанідаўна  – ад грама-дзян шляхам падачы заявы.
САФОНЧЫК Ала Валянцінаўна – ад Шумі-лінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
ШАЛЮТА Пелагея Захараўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – аграгарадок Башні, памяшканне Башнёўскага сельскага клуба, тэл. 3-81-30.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 92
БОЛСУН Аліна Іванаўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ЖУРАЎЛЁЎ Уладзімір Аляксандравіч  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КАРЖУЕВА Святлана Віктараўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.
КАРЖУЕЎ Сяргей Уладзіміравіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў дзяржаўных і іншых устаноў.
МАХАНЬКОВА Вольга Іванаўна –– ад грамадзян шляхам падачы заявы.
РАПІЦКАЯ Алена Афанасьеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
ЦЯЦЮЕВА Наталля Аляксееўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – в. Сіроціна, памяшканне дзяржаўнай установы адукацыі “Сіроцінскі дзіцячы сад-базавая школа Шумілінскага раёна”, тэл. 3-41-44.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 93
БАСАЎ Сяргей Пятровіч – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў аграпрамысловага комплексу.
БЕЛАГАЛОЎКА Галіна Мікалаеўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі прафсаюза работнікаў культуры.
КУЧКО Анатоль Фёдаравіч  – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
КУЧКО Уладзімір Анатольевіч –  ад грамадзян шляхам падачы заявы.
СІЛЬВЕСТРАВА Валянціна Паўлаўна – ад раённай арганізацыі Беларускага прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі.
ПУЗІКАВА Алена Міхайлаўна – ад Шумілінскай раённай арганізацыі Рэспубліканскага грамадскага аб’яднання “Белая Русь”.
ПУСЯНКОВА Вольга Іванаўна  – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – аграгарадок Слабада, памяшканне Слабадскога сельскага Дома культуры, тэл. 3-35-96.

Участковая камісія ўчастка для галасавання № 94
БАКАНАЎ Канстанцін Фёдаравіч – ад калектыву тэрапеўтычнага аддзялення ўстановы аховы здароўя “Шумілінская цэнтральная раённая бальніца”.
БОЛДЫШ Ніна Васільеўна – ад калектыву хірургічнага аддзялення ўстановы аховы здароўя “Шумілінская цэнтральная раённая бальніца”.
РАБУШАВА Надзежда Яфімаўна – ад грамадзян шляхам падачы заявы.
ЦЯНЬКО Людміла Яўгенаўна – ад раённага грамадскага аб’яднання “Беларускі фонд міру”.
ХМАРЫН Аляксандр Юр’евіч – ад раённай арганізацыі грамадскага аб’яднання “Беларускі рэспубліканскі саюз моладзі”.
Месцазнаходжанне ўчастковай  выбарчай камісіі – г. п. Шуміліна, вул. Суворава, д. 1, памяшканне паліклінікі ўстановы аховы здароўя  “Шумілінская цэнтральная раённая бальніца”, тэл. 4-12-34.
Старшыня раённага выканаўчага камітэта У. П. КУРАННЫ.
Кіраўнік спраў С. Д. БЕЛАГАЛОЎ.

Надрукавана ў №63 ад 10.08.2012 г.



Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *