Результаты спортивного праздника «Белорусская лыжня-2012»

Актуалии Спорт

18 лютага ў вёсцы Лескавічы адбылося раённае спартыўнае свята “Беларуская лыжня-2012”.
Пераможцамі спартыўнага свята “Беларуская лыжня-2012” па папярэдніх даных сталі:
Сямейныя каманды:
1. Кірыдон
2. Сіліны
3. Пятроўскія
Узроставая група 60 год і старэй:
мужчыны:
1. Штокін Аляксандр (Обальская СШ)
2. Багданаў Павел (ПМК-70)
3. Шарсцюк Анатоль (ААТ “Лаўжанскае”)
жанчыны:
1. Блыкіна Яўгенія (Шумілінскі яслі-сад №2)
2. Ганчарова Тамара (райспажыўтаварыства)
Узроставая група 50-59 год:
мужчыны:
1. Конышаў Мікалай (лясгас)
2. Рудоў Пётр (Сіроцінская БШ)
3. Барысевіч Аляксандр (“Лаўжанскае”)
жанчыны:
1. Корбан Галіна (“Лаўжанскае”)
2. Пацалуйка Інэта (Лаўжанская СШ)
3. Балыкова Галіна (“Вежа”)
Узроставая група 40-49 год:
мужчыны:
1. Пятроў Аляксандр (лясгас)
2. Іваноў Міхаіл (ЦРБ)
3. Рагозін Юрый (Светласельскі д/с)
жанчыны:
1. Караленка Антаніна (Язвінская БШ)
2. Бужынская Галіна (КУСГП “Ульскі”)
3. Міляк Ганна (Кардонская СШ)
Узроставая група 30-39 год:
мужчыны:
1. Лысанаў Аляксандр (ОКЗ)
2. Латышаў Аляксей (райаграсэрвіс)
3. Гоманаў Сяргей (райаграсэрвіс)
жанчыны:
1. Несцерава Наталля (КУСГП “Мішневічы”)
2. Шурмялёва Любоў (Шумілінскі яслі-сад №4)
3. Шуляр Святлана (Шумілінская СШ №1)
Узроставая група менш за 30 год:
мужчыны:
1. Конышаў Арцём (“Мішневічы”)
2. Полацкі Віктар (РАНС)
3. Лісейцаў Станіслаў (Шумілінская СШ №1)
жанчыны:
1. Сямёнава Наталля (“Мішневічы”)
2. Селязнёва Хрысціна (райаграсэрвіс)
3. Гарлачова Анастасія (Светласельскі д/с)

18 лютага ў вёсцы Лескавічы адбылося раённае спартыўнае свята “Беларуская лыжня-2012”.   Пераможцамі спартыўнага свята “Беларуская лыжня-2012” па папярэдніх даных сталі:Сямейныя каманды:1. Кірыдон2. Сіліны3. ПятроўскіяУзроставая група 60 год і старэй:мужчыны:1. Штокін Аляксандр (Обальская СШ)2. Багданаў Павел (ПМК-70)3. Шарсцюк Анатоль (ААТ “Лаўжанскае”)жанчыны:1. Блыкіна Яўгенія (Шумілінскі яслі-сад №2)2. Ганчарова Тамара (райспажыўтаварыства)Узроставая група 50-59 год:мужчыны:1. Конышаў Мікалай (лясгас)2. Рудоў Пётр (Сіроцінская БШ)3. Барысевіч Аляксандр (“Лаўжанскае”)жанчыны:1. Корбан Галіна (“Лаўжанскае”)2. Пацалуйка Інэта (Лаўжанская СШ)3. Балыкова Галіна (“Вежа”) Узроставая група 40-49 год:мужчыны:1. Пятроў Аляксандр (лясгас)2. Іваноў Міхаіл (ЦРБ)3. Рагозін Юрый (Светласельскі д/с)жанчыны:1. Караленка Антаніна (Язвінская БШ)2. Бужынская Галіна (КУСГП “Ульскі”)3. Міляк Ганна (Кардонская СШ)Узроставая група 30-39 год:мужчыны:1. Лысанаў Аляксандр (ОКЗ)2. Латышаў Аляксей (райаграсэрвіс)3. Гоманаў Сяргей (райаграсэрвіс)жанчыны:1. Несцерава Наталля (КУСГП “Мішневічы”) 2. Шурмялёва Любоў (Шумілінскі яслі-сад №4)3. Шуляр Святлана (Шумілінская СШ №1)Узроставая група менш за 30 год:мужчыны:1. Конышаў Арцём (“Мішневічы”)2. Полацкі Віктар (РАНС)3. Лісейцаў Станіслаў (Шумілінская СШ №1)жанчыны:1. Сямёнава Наталля (“Мішневічы”)2. Селязнёва Хрысціна (райаграсэрвіс)3. Гарлачова Анастасія (Светласельскі д/с)



1 комментарий по теме “Результаты спортивного праздника «Белорусская лыжня-2012»

  1. Это очень хорошо, что есть такой праздник. Его многие ждут целый год. Спасибо всем участникам, организаторам!!!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *