23 марта избраны все депутаты Шумилинского районного Совета депутатов

Актуалии Власть

Спіс дэпутатаў Шумілінскага раённага Савета дэпутатаў 27-га склікання
Луначарская № 1 — Зайцаў Анатоль Мікалаевіч, 04.08.1959, намеснік старшыні Шумілінскага раённага выканаўчага камітэта, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Кіраўская № 2 — Сідарэнка Алена Савельеўна, 11.08.1964, начальнік фінансавага аддзела Шумілінскага раённага выканаўчага камітэта, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйная
Цэнтральная № 3 — Крукаў Іван Аляксеевіч, 26.11.1968, начальнік Шумілінскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Валадарская № 4 — Арлоў Юрый Аляксеевіч, 20.05.1971, намеснік начальніка па ідэалагічнай рабоце і кадравым забеспячэнні аддзела ўнутраных спраў Шумілінскага раённага выканаўчага камітэта, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Будаўнічая № 5 — Шпакаў Аляксей Арцёмавіч, 11.08.1975, майстар кацельні ўчастка “Кацельня ТМА” УП ЖКГ Шумілінскага раёна, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Юбілейная № 6 — Крыўко Аляксей Юр’евіч, 02.01.1978, дырэктар ДКУБП “Шумілінская ПМК-70”, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Віцебская № 7 — Быкаў Алег Пятровіч, 30.09.1974, намеснік старшыні Шумілінскага раённага выканаўчага камітэта, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Маладзёжная № 8 — Сахончык Сяргей Яўгенавіч, 15.10.1983, настаўнік гісторыі ДУА “Сярэдняя школа № 1 імя Героя Савецкага Саюза П. А. Акуцыёнка г. п. Шуміліна”, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Сувораўская № 9 — Віеру Алена Георгіеўна, 06.07.1967, загадчык паліклінікі ўстановы аховы здароўя “Шумілінская цэнтральная раённая бальніца”, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйная
Прамысловая № 10 — Доктараў Віктар Віктаравіч, 15.10.1968, намеснік старшыні Шумілінскага раённага выканаўчага камітэта, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Магістральная № 11 — Конышаў Сяргей Алегавіч, 28.10.1986, галоўны ўрач дзяржаўнай установы “Шумілінскі раённы цэнтр гігіены і эпідэміялогіі”, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Дзяржынская № 12 — Мянькоў Васіль Цімафеевіч, 30.04.1961, першы намеснік старшыні, начальнік упраўлення сельскай гаспадаркі і харчавання Шумілінскага раённага выканаўчага камітэта, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Гараўская № 13 — Трэногін Іван Аляксандравіч, 31.08.1984, галоўны ляснічы ДЛГУ  “Шумілінскі лясгас”, пражывае ў в. Гаравыя-1 Шумілінскага раёна, беспартыйны
Даўманская № 14 — Мацуганаў Аляксандр Васільевіч, 10.12.1977, дырэктар ПУГП “Карына-гандаль” Шумілінскага раёна, пражывае ў а.-г. Мікіціха Шумілінскага раёна, беспартыйны
Першамайская № 15 — Манак Павел Іванавіч, 12.02.1983, дырэктар ААТ “Обальскі керамічны завод”, пражывае ў а.-г. Мікіціха Шумілінскага раёна, беспартыйны
Вышалеская № 16 — Рымша Аляксандр Сяргеевіч, 03.04.1978, старшы майстар па механічным абсталяванні ААТ “Обальскі керамічны завод”, пражывае ў г. п. Обаль Шумілінскага раёна, беспартыйны
Лявонаўская № 17 — Круглова Святлана Мікалаеўна, 28.02.1966, заатэхнік-селекцыянер КУСГП  “Ульскі”, пражывае ў в. Грудзінава Шумілінскага раёна, беспартыйная
Дабейская № 18 — Пытко Аляксей Мікалаевіч, 06.01.1986, дырэктар ААТ “Прыазёрны мір”, пражывае ў в. Дабея Шумілінскага раёна, беспартыйны
Амбросавіцкая № 19 — Дзмітрыенка Сяргей Аляксандравіч, 22.06.1980, дырэктар філіяла “Шумілінскае РВУ газавай гаспадаркі” УП “Віцебскаблгаз”, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Крывасельская № 20 — Дзятлаў Уладзімір Іванавіч, 06.06.1961, дырэктар ААТ “Прыдзвінскі”, пражывае ў а.-г. Крывое Сяло Шумілінскага раёна, беспартыйны
Лаўжанская № 21 — Караткевіч Сяргей Віктаравіч, 13.02.1989, прараб ААТ “Лаўжанскае”, пражывае ў а.-г. Мікіціха Шумілінскага раёна, беспартыйны
Добрынская № 22 — Ціханенка Ларыса Ісаеўна, 27.11.1969, вядучы ветэрынарны ўрач-дзяржаўны ветэрынарны інспектар Віцебскай рэгіянальнай інспекцыі ветэрынарнага нагляду дзяржаўнай установы “Ветэрынарны нагляд”, пражывае ў в. Добрына Шумілінскага раёна, беспартыйная
Мазурынская № 23 — Новікава Ірына Мікалаеўна, 20.02.1959, старшыня Шумілінскага раённага Савета дэпутатаў, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйная
Мішневіцкая № 24 — Аляксеенка Аляксандр Віктаравіч, 10.12.1958, дырэктар Шумілінскага КУП меліярацыйных сістэм “Шумілінскае ПМС”, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйны
Суравенская № 25 — Галабурда Ірына Анатольеўна, 27.07.1967, дырэктар ДУА “Суравенская пачатковая школа Шумілінскага раёна”, пражывае ў в. Сураўні Шумілінскага раёна, беспартыйная
Мікалаёўская № 26 — Лагуноў Аляксандр Валянцінавіч, 03.06.1957, выканаўчы дырэктар сялянскай (фермерскай) гаспадаркі “Раднік”, пражывае ў в. Мішкавічы Шумілінскага раёна, беспартыйны
Кардонская № 27 — Салаўёва Таццяна Анатольеўна, 22.02.1961, дырэктар ДУА “Кардонская дзіцячы сад-сярэдняя школа Шумілінскага раёна”, пражывае ў а.-г. Кардон Шумілінскага раёна, беспартыйная
Светласельская № 28 — Маладзечкіна Ларыса Уладзіміраўна, 01.01.1971, дырэктар ДУА “Шумілінская раённая гімназія-інтэрнат”, пражывае ў г. п. Шуміліна, беспартыйная
Язвінская № 29 — Кажанеўская Ірэна Рэінгольдаўна, 11.05.1970, дырэктар ДУА “Язвінская дзіцячы сад-базавая школа Шумілінскага раёна”, пражывае ў в. Язвіна Шумілінскага раёна, беспартыйная
Башнеўская № 30 — Пяшко Алена Пятроўна, 07.08.1974, галоўны заатэхнік ААТ “АграБаравінка”, пражывае ў а.-г. Башні Шумілінскага раёна, беспартыйная
Слабадская № 31 — Пузікава Алена Міхайлаўна, 11.05.1961, дырэктар ДУА “Слабадская дзіцячы сад-сярэдняя школа Шумілінскага раёна”, пражывае ў а.-г. Слабада Шумілінскага раёна, беспартыйная



Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *